Viscera Cleanup

0.15

4.0

1

Bir Uzay Gemisi Temizlikçisi simülatörü

148.4k

Bu uygulamayı oyla

Viscera Cleanup gerçekten garip bir video oyunudur. Uzay gemisi kazasında hayatta kalan tek canlı olduğunuz ve bir uzay gemisi temizlikçisi görevinde bulunduğunuz bir oyunda yer alırsınız. Bu yüzden, kazanın enkazını temizlemeniz gerekir.

Oyun birincil kişi olarak oynanır, tıpkı birinci şahıs nişancı oyununda olduğu gibi. Tek fark silahlar, tüfekler ya da makineli tüfekler yerine bu sefer bir paspasa, kauçuk eldivenlere ve bir kovaya sahip olursunuz. Tek düşmanınız ise: Dağınıklık.

Katliamdan dolayı (görmediğiniz), neredeyse tüm uzay gemisi kan lekeleri, bağırsaklar ve insan kalıntıları ile doludur. Kan gölünü temizlemek için bir kovaya ve paspasa ihtiyacınız olacak; bağırsaklardan ve kesilmiş organlardan kurtulmak için de bir çöp kovası gerekecek.

Viscera Cleanup hayatınızda görüp görebileceğiniz uzay gemisi temizlikçisine en yakın simülatördür. Yerleri temizleme işi başlı başına eğlenceli bir iş gibi görünmese de çok geçmeden gemiyi keşfetmenin oldukça eğlenceli olduğunu farkedeceksiniz.
Uptodown X